Zespół

jz

lek. Joanna Bilkiewicz-Zaryjewska specjalista położnictwa i ginekologii,
specjalista endokrynologii

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku z 2003 roku. Praca – oddziały położnicze 110 Szpital Wojskowy z Przychodnią w Elblągu, Szpital Miejski w Elblągu i Szpital Miejski w Olsztynie. Od początku swojej pracy zawodowej łączyła pracę w szpitalu z pracą w lecznictwie otwartym, co pozwoliło osiągnąć kompleksowe podejście do problemów pacjenta. w 2012 uzyskała tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii, w listopadzie 2017 roku kolejny tytuł specjalisty – z endokrynologii ogólnej. Szczególne zainteresowania –patologia ciąży, ginekologia dziewczęca, endokrynologia, andrologia oraz ultrasonografia. Wykonuje USG i biopsję cienkoigłową ( BACC) tarczycy. Posiada certyfikat FMF (FMF ID: 114450) do wykonywania badań prenatalnych pierwszego trymestru ciąży.

Joanna Bilkiewicz-Zaryjewska - ZnanyLekarz.pl
dz

lek. Dariusz Zaryjewski specjalista położnictwa i ginekologii

Absolwent wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi z 1992 roku. W 1997 uzyskał specjalizację Ist z położnictwa i ginekologii, w 2002 tytuł specjalisty z tej dziedziny. Praca oddział poł-ginekologiczny110 Szpital Wojskowy w Elblągu, prywatny szpital położniczo-ginekologiczny NZOZ Malarkiewicz i s-ka w Olsztynie, oddział położniczy Szpitala Miejskiego w Olsztynie, obecnie oddział położniczo-ginekologiczny Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Elblągu.  Szczególne zainteresowania:
ultrasonografia położniczo-ginekologiczna, echokardiografia płodowa, niepłodność, miniinwazyjne zabiegi operacyjne w ginekologii (histeroskopia, laparoskopia). Posiada certyfikat FMF (FMF ID: 73182) do badań prenatalnych I trymestru ciązy.

 

Publikacje:

Promienica miednicy mniejszej obejmująca jajnik, jajowód, pęcherz moczowy, odbytnicę i esicę oraz ścianę miednicy, imitująca rozsiany proces nowotworowy

Ocena rytmu serca zarodka i płodu między 6 a 11+6 tygodniem ciąży

Evaluation of the fetal heart anatomy at 12 to 16 + 6 weeks of gestation

Fetal heart rate at 6 to 11 + 6 weeks of gestation

 

Wyróżnienia:

Przyznanie Certyfikatu Badania Podstawowego Serca Płodu (ECHO płodu) – czerwiec 2012

Wyróżnienie „Lekarz Różowej Wstążki” 2002

Wyróżnienie w plebiscycie Dziennika Elbląskiego i Gazety Olsztyńskiej „Wielkie SERCE” 2016

Dariusz Zaryjewski - ZnanyLekarz.pl
Bielawski_łukasz_ramka

lek. Łukasz Bielawski w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii

Absolwent Kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii.
Od 2017r. zdobywa swoje doświadczenie na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu.
Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych.

Łukasz Bielawski - ZnanyLekarz.pl

Lokalizacja

Formularz kontaktowy